Jūs atrodaties šeit

Eksperti

SUNShINE konsorcijs ir sagatavojis vadlīnijas standartizētu Energoefektivitātes pakalpojuma līguma (EPC) projektu īstenošanai. Iepriekšminētās vadlīnijas Jūs atradīsies šajā interneta vietnē kopā ar būtisku informāciju, kas palīdzēs Jums ievērot fonda Latvijas-Baltijas energoefektivitātes fonds” (LABEEF) izstrādātās vadlīnijas.
Vietnē ievietoti materiāli, kuros skaidrots ikviens šā procesa aspekts, sākot no darba ar iedzīvotājiem un beidzot ar ēkas izejas datu aprēķiniem. Visi materiāli atrodami labajā pusē.
 
Zemāk Jūs atradīsiet kalkulatoru, kas palīdzēs Jums analizēt izvēlētās ēkas datus. Kalkulators sniegs Jums pirmo priekšstatu par ēkas rādītājiem pēc atjaunošanas. Droši izmēģiniet kalkulatora sniegtās iespējas.
 
 

Materiāli

Pieteikuma anketa, lai kļūtu par SUNShINE projekta asociēto partneri. Asociētie partneri saņems visjaunāko informāciju un varēs piedalīties projekta aktivitātēs.

Video un Nikolasa Stančofa (Nicholas Stancioff) prezentācija par forfaitinga vienošanos  no semināra "Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana, aizsargājot iedzīvotāju...

Video un Agra Kamendera prezentācija par iedzīvotāju maksājumiem Energoefektivitātes pakalpojuma līguma (EPC+) ietvaros: ex-post (pēc renovācijas jeb...