Jūs atrodaties šeit

Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana – gudra rīcība tagadnei un nākotnei

Tr, 06/04/2016 - 13:07

Dobelē 13.aprīlī norisināsies seminārs "Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana – gudra rīcība tagadnei un nākotnei", kurš tiek rīkots sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību.

Semināra norises vieta ir Brīvības ielā 15 un norises laiks no plkst.17.30 līdz plkst.19.00. Uz semināru aicināti pašvaldības pārstāvji, daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji un jebkurš cits interesents. Dalība seminārā ir bez maksas. Vēlams iepriekš reģistrēties līdz 12.aprīlim šeit.

Seminārs būs draudzīgs vecākiem ar maziem bērniem, jo būs nodrošināta spēļu istaba. Semināra dalībnieki varēs uzzināt informāciju par projekta pētījuma rezultātiem jeb stāstījumu: Kādēļ mana māja vēl nav atjaunota? Seminārā būs prezentācija par pieejamo ES fondu līdzfinansējumu daudzdzīvokļu ēku atjaunošanā, kā arī stāsts par trīs Dobeles daudzdzīvokļu ēku tehnisko izpēti un labajiem un sliktajiem piemēriem Latvijā. Noslēgumā informācija par dzīvojamo namu atjaunošanu, pamatojoties uz garantētu rezultātu, kvalitāti un ilgtermiņa veiktspēju.

Projekta "Ēku renovāciju ietekme uz klimata pārmaiņām un iedzīvotāju energoefektivitātes paradumiem" ietvaros ir veikts pētījums, lai izprastu, uzlabotu un atvieglotu daudzdzīvokļu ēku iedzīvotāju lēmumu pieņemšanas procesus par savas mājas renovāciju jeb atjaunošanu. Pētījuma laikā Ventspilī, Rīgā, Daugavpilī, Dobelē un Salaspilī ir veiktas intervijas un tehnisko datu apkopošana un analīze. Informāciju par pētījuma laikā iegūtajiem rezultātiem un citām aktuālām tēmām saistībā ar ēku atjaunošanu plānots prezentēt semināros visās pilsētās.

Abonē mūsu informatīvo izdevumu

Izvēlieties ziņu listes uz kurām vēlaties pieteikties vai atteikties.

To prevent automated spam submissions leave this field empty.