Jūs atrodaties šeit

Reģionālā konference par energoefektivitātes finansēšanu Ziemeļvalstīs

Pk, 19/05/2017 - 08:30
Børssalen at Børsen
Slotsholmsgade 1, Kopenhāgena, Dānija

Šī gada 19. maijā Kopenhāgenā norisināsies Eiropas Komisijas, Dānijas Uzņēmumu Konfederācijas (Dansk Erhverv/Confederation of Danish Enterprise) un Apvienoto Nāciju Organizācijas Vides programmas Finanšu iniciatīvas (United Nations Environment Programme – Finance Initiative) rīkotā "Reģionālā konference par energoefektivitātes finansēšanu Ziemeļvalstīs" (Regional conference on Financing Energy Efficiency in Nordic countries).

Pasākuma mērķis ir dalīties ar labāko Ziemeļeiropas praksi, kā finansēt investīcijas energoefektivitātē. Konferencē tiks pievērsta uzmanība privāto fondu un inovatīvu finanšu instrumentu izmantošanai, galvenokārt ēku un rūpnieciskajā sektorā. Reģionālajā konferencē ar pieredzi dalīsies arī SUNShINE pārstāvis Nikolass Stančofs (Funding for Future, AS "LATVIAN BALTIC ENERGY EFFICIENCY FACILITY"), kurš stāstīs par AS "LATVIAN BALTIC ENERGY EFFICIENCY FACILITY" (LABEEF) pieredzi Latvijā.

Lai iegūtu plašāku informāciju par pasākumu, lūdzu, apmeklējiet pasākuma mājas lapu (angļu valodā). Turpat ir aplūkojama arī pasākuma darba kārtība (angļu valodā).