Jūs atrodaties šeit

Rokasgrāmata iedzīvotājiem par visaptverošu daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas procesu angļu valodā

Pk, 22/09/2017 - 13:11

Rokasgrāmatā vienkāršā veidā gan no teorētiskā, gan praktiskā skatu punkta ir aprakstīts daudzdzīvokļu ēku visaptverošas atjaunošanas process, kas balstīts uz Energoefektivitātes pakalpojuma līgumu (EPC). Grāmatas mērķis ir kļūt par izziņas līdzekli ikvienam, kam interesē visaptveroša ēku atjaunošana, sākot no ēkas atjaunošanas darbu plānošanas līdz projekta finansēšanai Energoefektivitātes pakalpojuma līguma ietvaros.

Rokasgrāmatā speciāla uzmanība ir veltīta SUNShINE platformai, kas ietver finanšu piesaistes fondu Latvijas-Baltijas energoefektivitātes fondu (LABEEF), kura vienīgais mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku visaptverošu atjaunošanu, izmantojot Energoefektivitātes pakalpojuma līgumu.

Ja Jūs esat energoefektivitātes pakalpojumu sniedzējs (ESKO), kas savam projektam plāno izmantot projekta SUNShINE platformu, tad šī rokasgrāmata palīdzēs Jums labāk izprast sava klienta vajadzības un prasības, soli pa solim izvedot cauri visaptverošas ēkas atjaunošanas procesam.

Zemāk atradīsiet Rokasgrāmatu angļu valodā.

Lejuplādēt