Kvalitatīva ēku atjaunošana un atbalsts iedzīvotājiem

Daudzdzīvokļu ēkas

Ikviena daudzdzīvokļu ēka atrodas kādas pašvaldības teritorijā. Lai gan par daudzdzīvokļu ēkām ir atbildīgi dzīvokļu īpašnieki, pašvaldībai ir nozīmīga loma to atjaunošanas veicināšanā.

Pirmās 4 pašvaldības Accelerate SUNShINE projekta ietvaros atbalsta iedzīvotāju vēlmi visaptveroši atjaunot savas daudzdzīvokļu ēkas. Ienāc un uzzini vairāk!

Publiskās ēkas

Ēku atjaunošanas projektu īstenošanas procesā pašvaldībām bieži vien trūkst kapacitātes un nepieciešamo zināšanu, lai sasniegtu kvalitatīvu rezultātu. Organizējot iepirkumus, parasti uzvar lētākais piedāvājums, nereti taupot tieši uz kvalitātes rēķina! Aicinām pašvaldības atjaunot savas ēkas kvalitatīvi, izmantojot energoefektivitātes pakalpojuma līgumu jeb EPC!

Līdz šim Latvijā EPC, galvenokārt, izmantots tikai privātā sektorā, realizējot daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas vai apgaismojuma modernizācijas projektus. Ņemot vērā Latvijas un citu valstu pieredzi, projekta Accelerate SUNShINE ietvaros ir izstrādāts EPC publisko ēku atjaunošanai Latvijā. Vairāk šeit.

Iepazīsties ar mūsu partneru realizētajiem projektiem!

Projekta partneri