Seminārs “Energoefektivitātes garantija – viens no risinājumiem kvalitatīvai ēku atjaunošanai”

Aicinām Jūs piedalīties šī gada 29.septembra seminārā “Energoefektivitātes garantija – viens no risinājumiem kvalitatīvai ēku atjaunošanai”, ko rīko SIA “EKODOMA” sadarbībā ar Rīgas Tehnisko Universitāti, Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūtu projekta Accelerate SUNShINE ietvaros. Semināra programma ir pievienota pielikumā.

Semināra laikā diskutēsim par energoefektivitātes garantijas iekļaušanu ēku atjaunošanas iepirkumos. Noskaidrosim, kā līdz šim ar to ir veicies un kā rīkoties turpmāk. Pēc semināra būs iespēja konsultēties ar SIA “EKODOMA” sertificētu energoauditoru. Lai reģistrētos semināram, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu šeit: https://forms.gle/tSnBXadXXfEGUKNw6

  • Ja vēlaties saņemt energoauditora konsultāciju, tad, lūdzu, atzīmējiet to pieteikuma formā komentāru sadaļā. Uz semināru varat ņemt līdz arī izstrādātos energoauditus ēkām, ja nepieciešams.
  • Ja kādu apstākļu dēļ nevarēsiet piedalīties klātienē, tad semināru būs iespējams apmeklēt attālināti. Ja vēlaties izmantot šādu iespēju, lūdzu, pieteikuma formas komentāru daļā, norādiet, ka seminārā piedalīsieties attālināti.

Vairāk informācijas un pilnā dienas kārtība redzama šeit

Vairāk par SIA “EKODOMA” šeit.

Semināra laikā tiks ievērotas valsts noteiktās prasības, kas attiecas uz semināru rīkošanu COVID-19 pandēmijas laikā.